Film pro seniory: GUMP – PES, KTERÝ NAUČIL LIDI ŽÍT

Film pro seniory: GUMP – PES, KTERÝ NAUČIL LIDI ŽÍT
Barevný patern

Vstupné: 50 Kč senioři/ 100 Kč ostatní

Film je uváděn v rámci Klubu seniorů a zvýhodněné vstupné je pouze pro seniory nad 65 let. Prodej vstupenek výhradně v Informačním centru Vratislavice.

Příběh psí pravdy, lásky a naděje. „Jsem Gump a byl jsem toulavej pes...“
On vlastně každý pes je v sobě tak trochu toulavý do té doby, než najde své štěstí, a to štěstí pes najde jenom s člověkem. Můj příběh je o hledání psího štěstí a také  o překážkách a pastech na cestě k tomu správnému člověku. Je o síle a nezlomnosti, která se ukrývá v každém psovi. Ano i v tom vašem, ve vaší čivavě, která na vás čeká celý den, než přijdete z práce. I v tom buldokovi, který se za vámi šine a sotva popadá dech. Dám svoji duši za to, že kdyby vám někdo na tomhle světě chtěl ublížit, tak pak teprve poznáte, jak silné má váš pes srdce a co jeho láska k vám znamená. Tenhle film vám také otevře oči, protože co člověk v psím srdci zničí, to může zase jen člověk uzdravit. Rodinný film režiséra F.A. Brabce je o světě viděném očima toulavého psa Gumpa. O světě, o kterém mnoho z nás moc neví. O tom, jak nás vidí zvířata  a jak je ten náš svět pro ně důležitý. Ten svět, který jim dává domov, sílu, naději, ale také bolest. Dobrodružný příběh skutečných psích hrdinů a lidí kolem nich.

Dokumentární, ČR, 2021, 92 minut

Režie: F. A Brabec

Předloha: Filip Rožek (kniha)

Kamera: F. A Brabec

Hrají: Boleslav Polívka, Eva Holubová, Ivana Chýlková, Ivan Trojan, Karel Roden, Jana Plodková, Richard Krajčo, Patricie Pagáčová, Marek Taclík

UKÁZKA FILMU

Barevný patern